Digitale piano | Arius-reeks

Yamaha Arius YDP-146

De piano waarmee het begint.
88 gewogen toetsen, een betrouwbare klank en een strak meubel dat niet misstaat in je woonkamer. Geen franjes, geen overbodige functies; gewoon correct leren piano spelen.
Yamaha Arius YDP-146 digitale piano in zwart, driekwart aanzicht met lessenaar, klavier en drie pedalen, verkrijgbaar bij Piano's Verhulst in Poperinge
Close-up van het Arius-bedieningspaneel op de Yamaha YDP-166, met functietoetsen voor demo, metronoom en opname naast het klavier
Close-up van het volumewiel en de aan/uit-knop op de Yamaha YDP-166, met modelnaam zichtbaar op het paneel
Yamaha Arius YDP-166 in mat wit, driekwart vooraanzicht met rechte pootconstructie en chrome pedalen
Kleuren
2 beschikbare kleuren.
Wit mat
YDP-146WH
Zwart mat
YDP-146B
Klavier
Graded Hammer Standard-klavier met matzwarte toetsen
Lesmodule
Ingebouwde oefenfuncties
voor beginners
Hoofdtelefoon
Aansluiting aanwezig; je kan ook ’s avonds spelen
Klanken
10 instrumentklanken
Klank
Gebaseerd op de Yamaha CFX concertvleugel
Meubel
Strak pianomeubel. Bijpassende bank mogelijk.

Eerlijk advies

Goed om te starten. 
En dat is precies de bedoeling.

De Yamaha Arius YDP-146 heeft een GHS-klavier, voluit Graded Hammer Standard. Dit betekent dat de lage toetsen zwaarder aanvoelen dan de hoge toetsen, zoals bij een akoestische piano. Het verschil is wel minder verfijnd dan bij de betere klavieren uit de Yamaha Clavinova-serie. Daar reageren de toetsen nauwkeuriger en keren ze sneller terug, wat je vooral merkt bij snellere herhalingen en bij meer genuanceerd spel.

De Arius YDP-146 is daarom een degelijke digitale piano voor wie goed wil starten tegen een haalbare prijs. Je krijgt 88 gewogen en aanslaggevoelige toetsen, 3 pedalen met halfpedaalfunctie en een pianoklank die gesampeld is van Yamaha's CFX-concertvleugel. Dankzij VRM Lite worden ook enkele natuurlijke resonanties van een akoestische piano nagebootst.

Technisch: het GHS-klavier heeft matzwarte toetsoppervlakken, maar geen synthetische ivoorlaag op de witte toetsen. Bij gebruik van een koptelefoon zorgt de Stereophonic Optimizer voor een ruimere klankbeleving. De YDP-146 gebruikt geen binaurale sampling.
Wie langer en intensiever piano speelt, kan later meer controle en nuance vinden in een model met een verder uitgewerkt klavier zoals de Yamaha Clavinova CLP 845.

Veel van onze beste klanten begonnen hier.

De YDP-146 is een correct startinstrument. Voor die prijs krijg je betrouwbare gewogen toetsen, een degelijke klank, 3 volwaardige pedalen en alles wat je nodig hebt om écht te leren spelen. Veel van onze klanten begonnen hiermee en weten dan precies welke piano ze daarna wilden.

Want dat is exact wat dit instrument doet: het leert je of piano iets voor jou is. En als het antwoord ja is, geeft het je ook een eerlijk signaal wanneer je klaar bent voor de volgende stap. Merk je na een paar jaar dat je technisch en muzikaal een plafond raakt? Dan ben je klaar voor een instrument met een verfijnder klavier en een rijkere, warmere klank zoals bijvoorbeeld de Yamaha Clavinova CLP 845.

Wil je het verschil met de YDP-166 of CLP-845 zelf voelen?
Kom langs; beide staan opgesteld in onze winkel in Poperinge.

Volgende stap

Kom het uitproberen

Geen webshop, geen online bestelling. Onze bewuste keuze! Een piano koop je niet op basis van een foto. Je koopt hem omdat hij goed voelt onder je vingers en dat weet je pas als je hem zelf bespeeld hebt. Onze modellen staan doorgaans allemaal opgesteld in onze winkel in Poperinge. Kom vergelijken, zonder verplichtingen. Onze prijzen liggen iets hoger dan wat je online vindt. Daar staat iets tegenover:

  • Persoonlijk advies zonder verkoopdruk: wij verdienen niet meer aan een duurder model, we adviseren wat bij jou past.
  • Levering: op afspraak door ons (West-Vlaanderen) en niet door een koerier die op zekere dag, of je nu thuis bent of niet, een megagrote pallet (!) aan je voordeur dropt.
  • Je weet wie je moet bellen: geen tussenpersonen die jouw situatie niet kennen; bij ons kom je steeds terecht bij Dries of Hanneleen.